Jakub Zowsik | blog

Małgosia i Piotrek.

29.01.2015

Zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu Małgosi i Piotrka. Zdjęcia zaczęliśmy wcześnie, od przygotowań. Małgosia kręciła loka :) a Piotr zakładał mundur. Uroczystość zaślubin, z piękną wojskową oprawą odbyła się w kościele w Parafii św. Bartłomieja (ul. Kościelna 1, Głowaczów) a przyjecie w Domu Przyjęć „Rycerski” (Janów 33A, Kozienice). Zdjęcia plenerowe wykonaliśmy w Warszawie, m.in. w teatrze ;) Stuff: FF + FF + 24 1.4 II L + 35 1.4 + 50 1.2L + 85 1.4 oraz 15 2.8. Liczba zdjęć: 125. Zapraszam!

fotografia ślubna zdjęcia plenerowe Kozienice Warszawa

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Paula. Sesja fotograficzna, Warszawa.

| Kategorie: Sesje w studio
20.01.2015

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji fotograficznej Pauli.

sesja fotograficzna w studio warszawa Paula

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , ,

#6 Leisure Time In… Oslo.

19.01.2015

2 dni w Oslo. Zobaczyłem urocze i jednocześnie nowoczesne miasto. Przyjazne. Rozwijające się. Ze wspaniałą architekturą. Stuff: 6D + 5Dmk2,  24 1.4,  35 1.4, 85 1.4 oraz 15 2.8. Liczba zdjęć: 88. Zapraszam!

Oslo Barcode Project photos bilde foto IMG_7809w

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kuba. Chrzest Święty Warszawa, zdjęcia.

10.01.2015

Ten uśmiechnięty chłopiec w niebieskiej czapce to Kuba :) którego chrzest miałem przyjemność sfotografować. Ceremonia chrzcin odbyła się w Kościele w Rzymsko-katolickiej parafii p. w. M. B. Nieustającej Pomocy (ul. Alfreda Nobla 16; 03-930 Warszawa). Stuff: 6D + 5D Mark II + 24 1.4 + 35 1.4 + 50 1.4 + 85 1.4. Liczba zdjęć: 64. Zapraszam!

fotograf na chrzest chrzciny  warszawa foto zdjęcia Kuba IMG_6093

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jaś. Reportaż z narodzin.

07.01.2015

Pierwszym reportażem na blogu w 2015 roku są zdjęcia z narodzin Jasia. Od dłuższego czasu bardzo chciałem wykonać taki reportaż. Wykonać zdjęcia, w których uchwycę ten wspaniały moment narodzin, fotografie w których będą emocje. I miłość. Moment, w którym po 9 miesiącach trudu ciąży, kobieta staje się mamą. I po raz pierwszy zobaczy dziecko, które w jej brzuchu dorastało przez niemal 300 dni. Moment, w którym mężczyzna staje się tatą i widzi po raz pierwszy swojego syna. Miałem niezwykłą przyjemność te wszystkie piękne emocje miedzy Martą i Kamilem i Jasiem widzieć. I sfotografować.

reportaż poród Jaś zdjęcia narodziny Warszawa

zobacz więcej zdjęć

| Komentarze (128) Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2014/2015

| Kategorie: Moim okiem
02.01.2015

To był owocny rok. Ale i słodko gorzki, z naciskiem na gorzki.. Rok w którym jeszcze mocniej dowiedziałem się ilu jeszcze rzeczy nie wiem i ile jeszcze chciałbym osiągnąć i co zrobić. I ile rzeczy zmienić. Oby rok 2015 był lepszy od 2014tego, tego życzę sobie i Wam :)

2015-zowsik.com

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , ,

Karol. Chrzest Święty Nadarzyn, zdjęcia.

27.12.2014

Karolowi w przygotowaniach do chrztu towarzyszyła cała rodzina. Było dużo radości i uśmiechów :) Na ceremonię udaliśmy się do Kościoła w Rzymskokatolickiej Parafii Świętego Klemensa Papieża i Męczennika w Nadarzynie. Po uroczystym obiedzie, zrobiliśmy zdjęcia plenerowe a ukoronowaniem tego dnia, był wspaniały tort. Stuff: 6D + 5D Mark II + 24 1.4 + 35 1.4 + 85 1.4. Liczba zdjęć: 74. Zapraszam!

Chrzest-fotografia-Nadarzyn-6407-Karol

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Marta i Marcin. Zdjęcia ślubne Warszawa.

26.12.2014

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu Marty i Marcina. Reportaż śluby zaczęliśmy od zdjęć plenerowych, przysięgę Marta i Marcin złożyli w Pałacu Ślubów przy pl. Zamkowym w Warszawie a przyjęcie weselne odbyło się w malowniczej Sali Balowej w stylu Ludwika XVI zwana „Ludwikowską” w Hotelu Polonia Palace. Stuff: FF + FF + 24 1.4 + 35 1.4 + 85 1.4 oraz 15 2.8. Liczba zdjęć: 118. Zapraszam!

zdjecia-slubne-warszawa-MM_4490w

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jaś, jeszcze po tamtej stronie brzucha ;-) Sesja ciążowa Warszawa.

23.11.2014

Teraz, gdy publikuję zdjęcia z naszej sesji ciążowej, Marta i Kamil są szczęśliwymi rodzicami Jasia. Zdjęcia z brzuszkiem wykonaliśmy w domu oraz w plenerze w parku w Warszawie. Na deser powiem, że byłem z Martą i Kamilem, gdy Jaś przychodził na świat! Liczba zdjęć: 45.

sesja ciążowa zdjęcia Warszawa

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , ,

11 listopada 2014, 96 rocznica odzyskania niepodległości. Marsz Niepodległości.

11.11.2014

Serio. Nie planowałem tych zdjęć. Nie wziąłem ani kasku, ani ochraniaczy ani innego dodatkowego sprzętu (if You know what I mean…). Zdjęcia pokazują to, jak było w okolicy ronda Waszyngtona, gdzie Marsz Niepodległości skręcał na błonie stadionu. Średni to się udało jak widać. Nie wiem czy dlatego, że wzorem z poprzedniego roku, policja znowu zatrzymała marsz. To pozostawiam do oceny każdemu. Na mnie zrobił wrażenie las kamieni na ulicy, kamieni i elementów podłoża jakim rzucano w policjantów. Jak ja się cieszę, że nikt mi nie przyj….ł takim czymś. Stuff: 6D + 24 1.4 L II + 85 1.4 + dusza na ramieniu. (skrócony odnośnik: zowsik.com/blog/?p=28463 ). Liczba zdjęć: 70

11-listopada-2014-Warszawa-Marsz-Niepodleglosci-IMG_9488-w

zobacz więcej zdjęć

| Komentarze (2) Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , ,

Hania. Fotoksiążka z chrztu (zdjęcia i film). Warszawa.

10.11.2014

Fotoksiążka ze zdjęciami z chrzcin Hani posiada pogrubioną okładkę (z gąbką, przednia i tylna okładka) wykonaną z włoskiej ekoskóry w kolorze śliwkowym oraz tłoczone napisy z imieniem oraz datą chrztu. Projekt fotoksiążki zawiera 17 rozkładówek (42 fotografie) naświetlonych na papierze fotograficznym Fuji DP II o strukturze jedwab. Każda rozkładówka posiada plastikowe przekładki z tworzywa PP (polipropylen), zaokrąglone rogi a całkowita jej grubość to ok. 1mm. Cały materiał fotograficzny nagrałem na 2 płytach DVD z błyszczącym nadrukiem oraz etui na płyty dvd wykonane na papierze Kodak Endura PREMIER Jedwab. Całość dopełnia miękki pokrowiec z płótna zamszowego, które zabezpiecza album. Warszawa. Liczba zdjęć: 43

chrzest-fotoksiazka-warszawa-1-w

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hania ;-) Chrzciny, Warszawa. Pełen reportaż z uroczystości.

09.11.2014

Hania idzie do chrztu. Ale reportaż zaczęliśmy od .. kawy :) A później już tylko zdjęcia. I tort, na końcu. Śliczne ubrania do chrztu  Hania założyła z pełnym, pogodnym uśmiechem. I tak już zostało i podczas samej uroczystości (kościół w Parafii Rzymskokatolicka, Św. Ojca Pio w Warszawie przy ul. Gen. Fieldorfa 1), plenerowych zdjęć z chrztu oraz przyjęcia, które odbyło się w znanej restauracji „Sowa & Przyjaciele” ;-)) Stuff: FF + FF + 24 1.4 L II + Sigma 50 1.4 Art + 85 1.4 oraz przy kilku ujęciach 15 2.8. Liczba zdjęć: 70

Hania-chrzciny-Warszawa-pelen-reportaz-z-uroczystosci

zobacz więcej zdjęć

| Komentarze (2) Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Monika i Wilhelm. Wedding DVD covers with printed DVDs.

07.11.2014

Reportaże z obu ślubów (w Warszawie i Oslo) przygotowałem w dwóch oddzielnych etui na DVD (na 3 płyty DVD) /DVD covers/ w taki sposób, że góra grzbietów obu etui łączy się w logotyp wymyślony przez Monikę i Wilhelma na ich ślub. Logotyp MW zawiera kolory, zaakcentowane również w sukni ślubnej Moniki i dodatkach do garnituru Wilhelma ze ślubu w Warszawie. Etui zostało wykonane na papierze Kodak Endura PREMIER o strukturze jedwab a nadruk został wykonany na płytach DVD o błyszczącej powierzchni. Liczba zdjęć:  37.

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , ,

Monika i Wilhelm. Norway, Oslo Wedding Photographer.

06.11.2014

Drugi ślub ;-) Moniki i Wilhelma, odbył się w Oslo. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym w Zamku/Twierdzy Akershus  (Slottskirken Akershus festning). Budynku, który liczy sobie kilkaset lat. Po uroczystości, Para Młoda oraz ich gosicie bawili się w  w budynku Wojskowego Towarzystwa Oslo (Oslo Militære Samfund). Zdjęcia plenerowe zrobiliśmy na gmachu Opery w Oslo (Operahuset) z widokiem na fantastyczne budynki Barcode Project, urocze i nowoczesne Aker Brygge i zakończyliśmy w budynku Ratuszu (Oslo Rådhus), w którym co roku odbywa się ceremonia wręczenia pokojowej Nagrody Nobla. Ślub za granicą. Bryllup fotograf bilde bryllupsbilder. Stuff: FF + FF + 24 1.4 + 35 1.4 + 85 1.4 oraz 15 2.8. Liczba zdjęć: 130. Zapraszam!

Norway Oslo Wedding Photographer bryllupsfotograf

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Monika i Wilhelm. Ślub w Warszawie.

05.10.2014

Serdecznie zapraszam do obejrzenia pełnego reportażu z pierwszego ślubu, jaki miałem przyjemność wykonać w tym roku. Z Moniką i Wilhelmem spotkaliśmy się w Pałacu Ślubów na pl. Zamkowym 6.  Na przyjęciu, Para Młoda i goście bawili się w pięknej Sali Odczytowej w budynku Centralnej Biblioteki Rolniczej. Na plenerowe zdjęcia ślubne znaleźliśmy czas tuż po uroczystości. I następnego dnia jeszcze chwilę :)

To pierwszy ;-) ślub Moniki i Wilhelma. Gdzie i kiedy odbył się drugi ślub ? Odpowiedź w następnym wpisie ;-)  Stuff: FF + FF + 24 1.4, 50 1.4, 85 1.4. Liczba zdjęć: 114

Monika-Wilhelm-slub-Warszawa-IMG_2978-IW

zobacz więcej zdjęć

| Nie komentowane Zobacz i skomentuj

| Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam